Про сайт

Веб-портал
«Відкриті дані Полтави»
Це платформа, наповнена інформацією про усі сфери життєдіяльності міста та міської територіальної громади.
Мета створення
та подальшого існування порталу
Інформування громадян про основні показники розвитку Полтавської міської територіальної громади, які для зручності ознайомлення з ними поділені на 3 блоки.
Статистика
Розділ, що наповнений основними статистичними показниками по 14 напрямках, інформація за якими оновлюється постійно, по мірі надходження нових даних.
Стратегічні документи
Розділ, що відображає індикатори реалізації проєктів Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030» та Плану сталої міської мобільності і наповнюється раз на рік за результатами моніторингу.
Дослідження
Розділ, призначений для публікації результатів соціологічних, маркетингових та інших досліджень, здійснених у Полтавській міській територіальній громаді.
Адмністрування порталу
Утримання та адміністрування порталу здійснюється фахівцями КО «Інститут розвитку міста» ПМР, технічна підтримка забезпечується розробником «IT Grand».
Використання інформації
Інформація, яка міститься на веб-порталі «Відкриті дані Полтави», є відкритою та загальнодоступною, публікація відомостей з нього дозволяється лише за умови додавання посилання на джерело.
Портал відкритих даних Полтави розроблено на виконання Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030», затвердженої рішенням позачергової двадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року, за ініціативи Комунальної організації «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради, сприяння проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що впроваджується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за (фінансової) підтримки урядів Німеччини та Швейцарії.
Навігація